KNUT OLSON. Olja på duk. Signerad.

86833. KNUT OLSON. Olja på duk. Signerad.

"Seinekaj med pråmar". 27 x 45 cm.

Uppfodrad på pannå.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppfodrad på pannå.

Antal besök: 5 003