KARMSTOLAR, ett par, senbarock/rokoko, 1700-tal.

86766. KARMSTOLAR, ett par, senbarock/rokoko, 1700-tal.

Genombruten rygg med balusterbricka. Skuren dekor. H-kryss. Märkta SKURU.

Slitage, renoverade och kompletterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 575