EN SAMLING SMYCKEN, 6 delar, Monies, Danmark.

867221. EN SAMLING SMYCKEN, 6 delar, Monies, Danmark.

Bestående av en förgylld ring, undertecknad Monies, fingerstorlek P 1/2, i original Monies påse; ett par geometriska örhängen med färgat kohorn, med klämfästningar signerade Monies, 15,9cm långa, i Monies påsar; och ett cirkulärt länkhalsband, med svärtad hamrad finish, i Monies påse; och två graduerade träpärlhalsband, båda med en Monies påse.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Dreweatts Online
Antal besök: 2 079