BLASER. R93 Prestige kal. 308.

867172. BLASER. R93 Prestige kal. 308.

Piplängd: 58 cm
Tillverkningsnummer: 9/58947
Belyst Zeiss Varipoint V 1,5-6x42 medföljer monterat i blaserfästen. Riktmedel: 54.

Ställvis hårdare slitage, repor och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Piplängd: 58 cm
Tillverkningsnummer: 9/58947

Antal besök: 6 722