FLYGMODELL, märkt 1912, 1900-tal.

867143. FLYGMODELL, märkt 1912, 1900-tal.

längd 92 cm, vingbredd 118 cm.

ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 545