KOPPARFÖREMÅL 2 st, 1800/1900-tal.

867113. KOPPARFÖREMÅL 2 st, 1800/1900-tal.

höjd 22 cm, diameter 16 cm
höjd 25 cm, bredd 30 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 22 cm, diameter 16 cm
höjd 25 cm, bredd 30 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 306