FICKUR, Elgin USA.

FICKUR, Elgin USA.
86695. FICKUR, Elgin USA.

Diameter 5,9 cm.

Krackeleringar, bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!
86695. FICKUR, Elgin USA.

Diameter 5,9 cm.

Antal besök: 6 016