BORR uppladningsbar, 1900-tal.

866854. BORR uppladningsbar, 1900-tal.

HILTI SF 121 A, längd 21 cm, borrsats medföljer inte.

brulsslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 590