CLUBFÅTÖLJER, 2 st, 1900-talets första hälft.

86682. CLUBFÅTÖLJER, 2 st, 1900-talets första hälft.

Ek med galonklädsel. Bredd 88, djup 75, höjd 70 cm.

Bruksslitage, smärre hål, senare klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 048