GIRSÅG, 1900-talets slut.

GIRSÅG, 1900-talets slut.
866783. GIRSÅG, 1900-talets slut.

längd 66 cm, bredd 55 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 66 cm, bredd 55 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 2 218