PARTI ALLMOGE (8).

PARTI ALLMOGE (8).
86659. PARTI ALLMOGE (8).

Verktygslåda med hyvlar, antikt lås mm mestadels 1800-tal.

Slitage, nyckeln till låset saknas, luckan på lådan är löst.

Gör en kostnadsfri värdering!
86659. PARTI ALLMOGE (8).

Antal besök: 1 003