VETERANCYKEL, 28", 1900-tal.

VETERANCYKEL, 28", 1900-tal.
866499. VETERANCYKEL, 28", 1900-tal.

ca ø 28", ramstorlek ca 65 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 681