RESEUR, Honoré Pons, Frankrike, 1800-tal.

86629. RESEUR, Honoré Pons, Frankrike, 1800-tal.

Mässing/glas. Höjd med handtag 17 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad, 2 glas med nagg.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 032