Bokhylla, 1940-tal
Längd 183 cm
Djup 30 cm
Höjd 127 cm.
Bruksslitage, stötmärken.
Bokhylla, 1940-tal
Längd 183 cm
Djup 30 cm
Höjd 127 cm.
Bruksslitage, stötmärken.