BOKHYLLA, 1940-tal.

86619. BOKHYLLA, 1940-tal.

Bokhylla, 1940-tal
Längd 183 cm
Djup 30 cm
Höjd 127 cm.

Bruksslitage, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!
86619. BOKHYLLA, 1940-tal.

Bokhylla, 1940-tal
Längd 183 cm
Djup 30 cm
Höjd 127 cm.

Bruksslitage, stötmärken.

Antal besök: 1 010