ALLAN ANDERSSON. Olja på duk, signerad 72.

86618. ALLAN ANDERSSON. Olja på duk, signerad 72.

Landskap med fågel, 37 x 45 cm.

Allan Andersson (1904–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Allan Andersson (1904–1979)

Antal besök: 1 833