AKUSTISKT GITARR, SL-23, Landola, Finland.

866174. AKUSTISKT GITARR, SL-23, Landola, Finland.

Längd ca. 95 cm.

Bruksslitage. Krackelyr. Hals med mindre avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 95 cm.

Antal besök: 4 863