KASSAKISTA, 1700/1800-tal.

KASSAKISTA, 1700/1800-tal.
86605. KASSAKISTA, 1700/1800-tal.

Svartmålat järn. Längd 60 cm, bredd 44 cm, höjd 49 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 3 279