BORD, " Ellips", Bruno Mattson.

865992. BORD, " Ellips", Bruno Mattson.

Längd 170 cm
Bredd 85
Höjd 52,5.

Bruksslitage. Bordsskiva med smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 170 cm
Bredd 85
Höjd 52,5.

Antal besök: 3 080