EMMAFÅTÖLJER, 1 par, 1930-40-tal.

86563. EMMAFÅTÖLJER, 1 par, 1930-40-tal.

Emmafåtöljer, 1 par.

Bruksslitage, slitet tyg, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Emmafåtöljer, 1 par.

Antal besök: 971