SIDEBORD, teak, 1960/70-tal.

865544. SIDEBORD, teak, 1960/70-tal.

Skåpsluckor, skrivklaff samt 4 st lådor, längd 120 cm, bredd 43,5 cm, höjd 77 cm.

Fläckar, slitage och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar, slitage och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 767