SOFFBORD, JOC Möbler, 1900-talets andra hälft.

86549. SOFFBORD, JOC Möbler, 1900-talets andra hälft.

Skiva fanerad med jakaranda. Kopplat underrede. Skyltmärkt Längd 126, bredd 54, höjd 62 cm.

Bruksslitage, skivan med smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 107