SAMLING KARAFFER och GLAS, 18/1900-tal.

865154. SAMLING KARAFFER och GLAS, 18/1900-tal.

2 karaffer
plunta
20 glas.

Ålders samt bruksslitage. Nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 karaffer
plunta
20 glas.

Antal besök: 449