864458. ARMBANDSUR, Certina DS, automatic.
Urtavlans diameter ca 28 mm. Kaliber 25-45.
Utan armband. Slitage, repor, rost, korrosioner. Urtavla med fläckar / defekter. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.