ARMBANDSUR, Certina DS, automatic.

864458. ARMBANDSUR, Certina DS, automatic.

Urtavlans diameter ca 28 mm. Kaliber 25-45.

Utan armband. Slitage, repor, rost, korrosioner. Urtavla med fläckar / defekter. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 100