STORT PARTI BIJOUTERIER, bl a silver, 1900-tal.
864431. STORT PARTI BIJOUTERIER, bl a silver, 1900-tal.
Halsband, broscher mm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Halsband, broscher mm.
Bruksskick.
196