SPJÄLSÄNG, trä, 1900-talets andra hälft.

864416. SPJÄLSÄNG, trä, 1900-talets andra hälft.

Höjd 48 cm, längd 66 cm, bredd 40 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat bruksslitage.

Antal besök: 278