SCHÄSLONG, 1800-talets slut.

SCHÄSLONG, 1800-talets slut.
86379. SCHÄSLONG, 1800-talets slut.

Schäslong, 1800-talets slut
Längd 175 cm, djup 67 cm.

Ostadiga ben, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Schäslong, 1800-talets slut
Längd 175 cm, djup 67 cm.

Ostadiga ben, bruksslitage.

Antal besök: 1 646