SLAGBORD, 1900-tal.

SLAGBORD, 1900-tal.
86348. SLAGBORD, 1900-tal.

Gul grundfärg, dekormålning med blomster. Längd 148, bredd 80, höjd 73 cm.

Bruksslitage, slagmärken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
86348. SLAGBORD, 1900-tal.

Antal besök: 899