VAS, slipat glas, 1900-tal.

VAS, slipat glas, 1900-tal.
863415. VAS, slipat glas, 1900-tal.

Höjd 17,5 cm.

Ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17,5 cm.

Ytrepor.

Antal besök: 497