HERRARBANDSUR , Longines, Automatic Ultra Cron.

863367. HERRARBANDSUR , Longines, Automatic Ultra Cron.

Guld på stål.
Urtavla i silver med svärtade stavindex samt datumvisning.
Boettdiameter 35 mm.

Bruksslitage. Glas med smärre repor. Funktion vid kontroll, dock lämnas ej garanti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Guld på stål.
Boettdiameter 35 mm.

Antal besök: 979