Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
SVEN-ERIK JOHANSSON. Surreallistiskt termotiv. Färglitografi. Signerad och daterad 1978. 127/310.
86334. SVEN-ERIK JOHANSSON. Surreallistiskt termotiv. Färglitografi. Signerad och daterad 1978. 127/310.
42x67 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
42x67 cm.
Garpenhus Auktioner
647