SHASHKA, Ryssland, 1900-tal.

SHASHKA, Ryssland, 1900-tal.
862216. SHASHKA, Ryssland, 1900-tal.

Läderbalja med beslag i mässing.
Märkt med kylilliska bokstäver samt 1934.
Längd 98 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 98 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 2 144