HURTS, med jalusi, 1900-tal.

86190. HURTS, med jalusi, 1900-tal.

Med låd- och fackinredning. Längd 67, bredd 64, höjd 36 cm.

Slitage och repor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Nycklar saknas.

Antal besök: 938