SOFFA, Samspel, Carl Malmsten, 1900-talets mitt.

861815. SOFFA, Samspel, Carl Malmsten, 1900-talets mitt.

Längd ca 155 cm, rygghöjd 83 cm.

Bruksslitage. Fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 904