KLAFFBORD, furu, 1900-talets andra hälft.

861583. KLAFFBORD, furu, 1900-talets andra hälft.

Mått med nedfällda klaffar 16x65 cm, inkl klaffar 73x65 cm, höjd 75 cm.

Ytmärken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytmärken och repor.

Antal besök: 289