4 st "Ulfåsa", Bodafors samt 2 st karmstolar "Herrgården", Bodafors. Rygghöjd 85 cm, brännmärkta
Bestående av 4 st stolar samt 2 st karmstolar.
Ytslitage samt repor.
Ytslitage samt repor.