MICHAEL QVARSEBO. Blandteknik.

861432. MICHAEL QVARSEBO. Blandteknik.

Imaginärt porträtt. Signerad samt a tergo betitlad samt daterad 1984. 33c24 cm.

Mindre ytslitage.

Michael Qvarsebo (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Michael Qvarsebo (Född 1945)

Antal besök: 425