VINGLAS, 8-stycken, 18/1900-tal.

861385. VINGLAS, 8-stycken, 18/1900-tal.

5 glas. Höjd 14 cm
3 glas. Höjd 15,5 cm. Bruten botten.

4 stycken med fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 glas. Höjd 14 cm

4 stycken med fotnagg.

Antal besök: 444