KIKARE , 4 stycken, 1900-tal.

861379. KIKARE , 4 stycken, 1900-tal.

Tasco. 8x32 mm
Pollux. 12x50 mm
Magnific. 8x40 mm
Kennex. 7x50 mm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tasco. 8x32 mm
Pollux. 12x50 mm
Magnific. 8x40 mm
Kennex. 7x50 mm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 816