HEDVIG TEGNÉR. olja på duk, sigerad, daterad 1911.

86109. HEDVIG TEGNÉR. olja på duk, sigerad, daterad 1911.

Hedvig Tegnér, Sverige, 1866-1961
55 x 43 cm.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 43 cm.

Oramad.

Antal besök: 2 563