BOKSKÅP, 1800-tal.

BOKSKÅP, 1800-tal.
86104. BOKSKÅP, 1800-tal.

Bokskåp, furu, 1800-tal,
Bredd 111, djup 51, höjd 250 cm.

Bruksslitage, renoverat, kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!
86104. BOKSKÅP, 1800-tal.

Bokskåp, furu, 1800-tal,

Antal besök: 907