LEKSAKER, 5 st, 1900-tal.

LEKSAKER, 5 st, 1900-tal.
86075. LEKSAKER, 5 st, 1900-tal.

Plåt, varav 1st Lehmann Sedan.

Skador, defekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, defekter.

Antal besök: 1 978