STOL, nyrenässans, 1800-talets slut.

86032. STOL, nyrenässans, 1800-talets slut.

Vitlackerad trästomme, förgyllda detaljer. Stoppad tygklädd sits och ryggbricka. Svarvat nedåt avsmalnande främre benpar.

Missfärgad stomme (troligen nikotin). Avslag. Tyg med smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 024