LJUSSTAKE, tenn, Martin Artedius(verksam 1791-1796), Linköping 1792.

86021. LJUSSTAKE, tenn, Martin Artedius(verksam 1791-1796), Linköping 1792.

Höjd ca 20 cm.

Skador, slitage.
uppdaterad bild samt text, skada/borrhåll.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20 cm.

Skador, slitage.

Antal besök: 1 431