BAR/HÖRNSKÅP, ek, 1970-talet.

BAR/HÖRNSKÅP, ek, 1970-talet.
860215. BAR/HÖRNSKÅP, ek, 1970-talet.

Litet nätt hörnskåp med blyinfattat färgat glas.
Höjd 166, bredd 44 centimeter.

Bruksslitage, övre lås kärvar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 3 363