MODELLJÄRNVÄGSDELAR, huvudsakligen Lima.

859480. MODELLJÄRNVÄGSDELAR, huvudsakligen Lima.

Medföljer 4 vagnar Fleichman samt oidentifierat lok.

Slitage samt mindre skador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 271