BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft.

859168. BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Totalhöjd 68 cm
Märkt E.K 1972, 5040.

Bruksskick
Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 68 cm
Märkt E.K 1972, 5040.

Bruksskick

Antal besök: 417