BAJONETT, saknar tillverkarstämplar.

85914. BAJONETT, saknar tillverkarstämplar.

längd 64 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 64 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 1 172