VETTAR, 2 st, trä, 1990-tal.

VETTAR, 2 st, trä, 1990-tal.
858966. VETTAR, 2 st, trä, 1990-tal.

Svärta, längd ca 32 cm
Vigg, längd ca 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svärta, längd ca 32 cm
Vigg, längd ca 28 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 431