Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
BENGT ÅGREN. Stilleben, olja på duk, signerad.
858242. BENGT ÅGREN. Stilleben, olja på duk, signerad.
ca 46x37 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 46x37 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
288