Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
INGEMAR WILLGERT. "Lunden i regn", olja på pannå, signerad I. Willgert 1967.
858164. INGEMAR WILLGERT. "Lunden i regn", olja på pannå, signerad I. Willgert 1967.
24 x 27 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
24 x 27 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
1 598